


3 140 ₴
Комод у вітальню, спальню з ламінованої ДСП К 3 Люкс Еверест
Кожна кімната має свою тумбочку для певних мов. І це не спроста. Комоди дуже зручні і функціональні. Вони допоможуть вам легко впорядкувати речі і навести порядок в домі. Стильний сучасний комод може служити як підставка під телевізор, органайзер дрібних промов, тумбочка для косметики, білизни і так далі. Неможливо перелічити всі функції сучасного комода або тумби - вони просто незамінний елемент меблювання.
Простий і лаконічний дизайн цієї моделі підкорив багатьох споживачів. Його прямі форми і проста забарвлення під текстуру дерева привнесуть в житло практичність і затишок.
Комод К 3 Люкс виробника Еверест - це відмінне рішення для квартири будь-яких розмірів. Модель виглядає дуже стильно і по-сучасному.
Комод складається з тумби з полицею і чотирьох висувних ящиків. Таким чином ви отримуєте можливість упорядкувати різні речі. Матеріал корпусу і фасадів комода - ламіноване ДСП, товщиною 16 мм, крайка ПВХ 0.5 мм. Комод відмінно підійде для спальні як для зберігання промов, так і для постільної білизни. Висота комода дозволяє встановити на нього телевізор і він буде на оптимальній висоті для комфортного перегляду. Відмінне якість не поступається привабливому дизайну. Поєднання функціональності та вигідної ціни тільки зміцнює бажання купити комод К 3 Люкс.
Характеристики:
Габаритні розміри:
Виробник пропонує три варіанти колірного рішення на вибір покупця

Дуб Сонома Венге темний Венге темний + Дуб молочнй
Тип напрямних для висувних ящиків

Роликові Телескопічні

| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб сонома |
| Механізм висунення ящиків | Роликові напрямні |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 100 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Висота комода | 73 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |