

3 570 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ РОМБО СВІТ МЕБЛІВ
Тумба приліжкова Ромбо - один з модульних елементів меблів серії Ромбо. Дана система складається з багатьох позицій, ознайомитися з якими Ви зможете на нашому сайті.
Корпус тумби виконаний з ДСП в світлому кольорі зі структурою дерева - аляска. Фасади меблів серії Ромбо виготовляються з ДСП в комбінованому кольорі, який поєднує колір аляска зі структурою дерева і однотонний білий.
Модульна спальня Ромбо - новинка від фабрики "Світ меблів" (Svit Mebliv), яка зарекомендувала себе, як виробник високоякісних меблів на ринку України. Продукція виготовляється на сучасному обладнанні, а різноманітність кольорів і дизайнів дозволить підібрати меблі на будь-який смак, і при цьому заощадити сімейний бюджет, адже не дивлячись на високу якість, меблі мають доступні ціни.
Спальня Ромбо має прості лаконічні форми, і виконана у світлих пастельних тонах, які прекрасно впишуться як в світлий, так і в темний інтер'єр спальні. Родзинка спальні Ромбо - вишукане ліжко з м'яким яким узголів'ям у вигляді ромбів.
Корпус і фасади меблів Ромбо виконані з ДСП в кольорі аляска, фасади комбіновані - аляска з білими вставками.
Спальня складається з різних елементів, на нашому сайті представлені кілька різних за розмірами комодів і шаф, що дозволить підібрати максимально відповідний Вам варіант, так як всі позиції можна замовити окремо.
Корпус: аляска (ДСП).
Фасади: аляска/білий (ДСП).
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Виробник | Світ Меблів |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 55 см |
| Глибина тумби | 40 см |
| Висота тумби | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ДСП |