

2 233 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ РОМБО СВІТ МЕБЛІВ
Люстро Ромбо — красиве, просте дзеркало. Є одним з елементів красивої модульної спальні "Ромбо". Модульна спальня Ромбо - новинка фабрики "Світ меблів" (Svit Mebliv), яка зарекомендувала себе, як виробник високоякісних меблів на ринку України. Продукція виготовляється на сучасному обладнанні, а різноманітність кольорів і дизайнів дозволить підібрати меблі на будь-який смак, і при цьому заощадити сімейний бюджет, адже не дивлячись на високу якість, меблі мають доступні ціни.
Розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал рами | Без рами |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Тип комплекту | модульний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 900 мм |
| Довжина | 1170 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Мир мебели |