


2 311 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ЛОТОС ДУБ ФРЕГАТ/АНТРАЦИТ СВІТ МЕБЛІВ
Тумбочка довжиною виготовляється з якісного ламінованого ДСП класу Е1 (не містить шкідливих клеїв та смол) товщиною 16 мм в сучасному стилі з поєднанням кольорів ДСП Дуб фрегат та Антрацит на фасадах меблів. Тумба від виробника "Світ Меблів" з висувними шухлядами, є елементом модульної спальні, де кожний елемент можна придбати окремо та підібрати потрібний комплект для Вашої кімнати. Контрасне поєднання кольорів, прямі лінії, акуратні чорні ручки на фасаді, простота та лаконічність дизайну меблів для спальні Лотос створить цікаву атмосферу у вашій кімнаті.
Розміри:
Корпус: дуб гранж (ДСП).
Фасади: дуб гранж/антрацит (ДСП).
Модель обладнана висувними шухлядами на роликових направляючих.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип комплекту | модульний |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 40 см |
| Глибина тумби | 40.5 см |
| Висота тумби | 51 см |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Фасади | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип тумби | Приліжкова |