



1 752 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ САРА СОКМО
Дзеркало прямокутне з ламінованої ДСП в спальню Сара 1340 Сокме
Дзеркало прямокутне Сара Сокме - елемент модульної спальні Сара від відомого виробника з України. Рама дзеркала виконана з ламінованої ДСП. Дизайнери вибрали коліри для його окраса - Піно ауреліо.
Дзеркало прикрасить кімнату, візуально збільшить простір та додасть світла у приміщенні.
Широкий асортимент елементів модульної системи Сара Сокме дозволяє створити неперевершений, затишний і функціональний інтер'єр.
Матеріал виготовлення:
Розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сокме |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал рами | ДСП |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Для дому |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 590 мм |
| Довжина | 1340 мм |
| Товщина | 20 мм |