
720 ₴
Стілець для кухні складний Ferrumon метал / ДСП Artinhead
Ferrumon. Колекція меблів, що виготовлені з металу. Вони міцні, надійні, довговічні та зручні в експлуатації. На відміну від багатьох виробників, що пропонують свою продукцію на ринку, ми покриваємо металеві деталі порошковою фарбою. Таке покриття більш надійне та захищає метал від корозії, подовжуючи час його експлуатації.
Стілець з розкладним металевим каркасом. Міцний, довговічний та простий.
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Art In Head |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний + Венге |
| Габаритні розміри | |
| Висота табуретки | 475 мм |
| Глибина табуретки | 340 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | метал |
| Сидіння | ламінована ДСП |