



1 176 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМІ БАРСЕЛОНА СОКМО
Дзеркало прямокутне з ламінованої ДСП в передпокій Барселона Сокме
Дзеркало прямокутне Барселона Сокме - елемент модульної системи Барселона від відомого виробника з України. Рама дзеркала виконана з ламінованої ДСП. Дизайнери вибрали коліри для його окраса - Дуб артісан.
Дзеркало прикрасить кімнату, візуально збільшить простір та додасть світла у приміщенні.
Широкий асортимент елементів дає можливість створити функціональний інтер’єр у кімнаті будь-яких розмірів та конфігурацій.
Матеріал виготовлення:
Розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сокме |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал рами | ДСП |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Для дому |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 550 мм |
| Довжина | 803 мм |
| Товщина | 20 мм |