


1 674 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМІ БАРСЕЛОНА СОКМО
Вішалка в передпокій з ламінованої ДСП Барселона Сокме
Вішалка Барселона Сокме - елемент модульної системи Барселона від відомого виробника з України. Корпус панелі зроблен з ламінованої ДСП. Представлена в кольорах - Дуб артісан і Білий.
Сучасний дизайн, класичне поєднання білого та деревоподібного декорів. Широкий асортимент елементів дає можливість створити функціональний інтер’єр у кімнаті будь-яких розмірів та конфігурацій.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сокме |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Стан | Новий |
| Кількість гачків для одягу | 3 |
| Комплектація | |
| Полиця для головних уборів | 1 шт. |
| Ключниця | Ні |
| Підставка для стікаючої води | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Гачки | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 322 мм |
| Висота | 2026 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Розбірна конструкція | Ні |