


10 220 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ МІЛАН МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Ліжко з ДСП/МДФ 160 Мілан Мебель Сервіс
Двоспальне ліжко "Мілан" елегантне і комфортне. Виконане в класичному вишуканому стилі. Білий колір надає невимушенності та легкості приміщенню спальної кімнати.
Двоспальне ліжко Мілан - зручне, комфортне, прекрасне місце для сну.
Металеві ламелі входять в комплект,не комплектується матрацом,матрац купується окремо.
Характеристики:
Розмір:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір | Білий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 205.6 см |
| Ширина ліжка | 164.5 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 109 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована, МДФ |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Ні |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Узголів'я | Так |
| Ізножье | Ні |