


17 346 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ МІЛАН МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Шафа в спальню з ДСП/МДФ 4Д Мiлан Мебель Сервіс
Спальня Мілан - це класичні меблі з особливим характером. У дизайні простежується тяжіння до класики. Витримані кольори, скромне фрезерування фасадів і витончені металеві ручки-все це якнайкраще підкреслює витонченість меблів і хороший смак її власника. До такого гарнітуру добре підійдуть елементи декору світлих природних відтінків.
Шафа 4Д Мiлан є елементом модульної спальнi Мілан. Чотиридверна шафа має полицi, центральні двері з дзеркалами.
Матерiал: МДФ, ДСП.
Розмiри:
Висота: 2158 мм.
Ширина: 1800 мм.
Глибина: 556 мм.
Колір: матовий білий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Наявність дзеркала | на зовнішньому боці фасаду |
| Кількість дзеркал | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1800 мм |
| Глибина шафи | 55.6 мм |
| Висота шафи | 215.8 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ, ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Антресоль | Ні |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |