


908 ₴
Табуретки Дельта - гарні і зручні. Вони здатні додати інтер'єру Вашої кухні новизни і затишку. Табуретка має якісно виконану міцну конструкцію на чотирьох ніжках. Сам каркас виробу виконаний з ДСП, тому вiн не втратить свого привабливого зовнішнього вигляду протягом багатьох рокiв.
Матерiал: ДСП.
Габаритнi розмiри:
Колір: вишня портофіно/андерсон паййн
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Вишня портофіно, андерсон пайн |
| Габаритні розміри | |
| Висота табуретки | 456 мм |
| Глибина табуретки | 336 мм |
| Ширина | 336 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | ДСП |
| Сидіння | ДСП |