

3 439 ₴
Табуретки Твіст (4 шт. в комплекті) - гарні і зручні. Вони здатні додати інтер'єру Вашої кухні новизни і затишку. Табуретка має якісно виконану міцну конструкцію на чотирьох ніжках. Сам каркас виробу виконаний з натурального дерева, тому вiн не втратить свого привабливого зовнішнього вигляду протягом багатьох рокiв.
Матерiал: натуральне дерево (бук), ДСП.
Розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх, Ваніль |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина табуретки | 380 мм |
| Висота табуретки | 470 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | ламінована ДСП, натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |