

12 713 ₴
УСІ КОМПЛЕКТУЮЧІ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ САВАНА СВІТ МЕБЛІВ
Елемент модульної системи Савана від відомого виробника України Світ Меблів. Поєднує в собі всі принади сучасності та функціональності, що створювати атмосферу затишку та комфорту в дитячій кімнаті. Ліжко має невеликі розміри завдяки тому, що нижнє спальні місце обладнане телескопічними напрямними, і в разі потреби висувається. Має два висувних столика, та чотири шухляди для іграшок та інших речей. Двоярусне ліжко Савана є універсальним та підійде для дитячої двох дітей. Корпус та фасад виконані з високоякісної меблевої ДСП, фасад - МДФ. Дитяча оформлена поєднаннями кольорів Дуб крафт сірий та Льон.
Ліжко комплектується підкладом та не потребує каркасу.
Ціна не включає матраци та сходи. Їх можна придбати в нашому магазині.
Характеристики:
Розмір мм - 1945 * 1140 * 860
Корпус: Дуб крафт сірий
Фасади: Льон
Дуб крафт сірий/Льон
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | двох'ярусне ліжко |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Колір | дуб крафт сірий/льон |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 194.5 см |
| Глибина дитячого ліжка | 114 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 1900 см |
| Ширина спального місця | 800 см |
| Комплектація | |
| Стіл | Так |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Мир мебели |