








10 368 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМІ ТОРІНО МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Передпокій від меблевої фабрики Мебель Сервіс - відмінне доповнення інтер'єру передпокою. Меблі виготовлені з ДСП. Комплект меблів включає передпокій з дзеркалом, штангою для одягу та тумбою з м'яким сидінням та висувною шухлядою. Має металеві гачки та полицю для головних уборів. Вішалка з гачками, комод з трьома висувними шухлядами, а також пенал 1Д2Ш входять в комплект.
Модульна система в передпокій Торіно гідно прикрасить вашу оселю. Вона створена спеціально для тих, кому до вподоби затишок та комфорт. Меблі виконані в сучасному стилі з високоякісного та екологічно чистого матеріалу. Особливістю модульної системи Торіно є відсутність ручок, замість ручок залишені зазори між фасадами.
Матеріал виготовлення:
Розмiри (ШxВxГ):
Розмiри передпокою:
Доступні кольори: Дуб Артізан/Шампань або Дуб Артізан/Сірий

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | модульна |
| Кількість предметів | 4 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб Артізан/Шампань |
| Склад комплекту | |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 2290 мм |
| Глибина | 383 мм |
| Висота | 1965 мм |