
4 530 ₴
Комод KOM1D1S Коен МДФ Gerbor - має стильний сучасний дизайн, який побудований на грі контрастів. На поверхню тумби можна ставити предмети декору, парфумерію, засоби по догляду за взуттям та інші особисті речі. Універсальний дизайн моделі дозволяє використовувати її в будь-якому інтер'єрі. Конструкція складається зі зручного висувного ящика на якісних напрямних, які здійснюють повне його висунення і секції з дверцями.
Модульна система Коен виготовлена в стилі сучасної класики, що дозволяє створити бездоганний, розкішний інтер‘єр кімнати. Плавні лінії фасадів, відсутність зайвих деталей, красивий і благородний колір всього меблевого гарнітуру подарують Вам спокій і задоволення. Набір меблів складається з елементів за допомогою яких можна меблювати спальню, вітальню або ж їдальню. Колір корпусу системи Коен ― венге магія, фасади цієї системи з ДСП кольору ― венге магія.
Характерики:
Габаритні розміри:
Корпус: ДСП + МДФ, Фасад: МДФ
Тумба виконана в комбінованому кольорі венге магія + штрокс темний:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Венге магія/Штракс темний |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 93.5 см |
| Глибина комода | 35 см |
| Ширина комода | 58.5 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, МДФ |
| Додаткові характеристики комода | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стільниця | ламінована ДСП |
| Тип опор | Підстава |