

2 600 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТІ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМІ КЕНТУКІ GERBOR
Дзеркало LUS50 Кентукі Гербор – елемент модульної системи Indiana від фабрики Gerbor холдинг. Чудовий вибір для тих, хто цінує оригінальний дизайн і практичність.
Меблі Кентукі – це сучасне втілення класики. Витончені ручки на тлі білих фасадів з патиною, різьблені карнизи та ніжки створюють чудовий образ із вишуканим аристократизмом. Цей розкішний меблевий комплект привабить найвибагливішого покупця і не залишить байдужими шанувальників меблів з ексклюзивними деталями. Всі вироби виконані з високоякісних матеріалів: ламінованого ДСП з накладками МДФ, оснащені зручними телескопічними напрямними повного висування та фірмовими петлями. Завдяки білому відтінку "Білий альпійський" наповнить кімнату легкістю, світлом і чарівністю.
Меблі Кентукі - приклад ідеального поєднання чудової якості, витонченого дизайну та високої функціональності.
Габаритні розміри:
Матеріал:
Колір:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал рами | МДФ |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Для дому |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий альпійський |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1100 мм |
| Товщина | 60 мм |
| Ширина | 580 мм |