


4 590 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТІ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМІ КЕНТУКІ GERBOR
Вішак настінний WIE75 Кентукі - елемент модульної системи Кентукі від фабрики Gerbor-холдинг. Має п'ять металевих гачікв
Меблі Кентукі – це сучасне втілення класики. Витончені ручки на тлі білих фасадів з патиною, різьблені карнизи та ніжки створюють чудовий образ із вишуканим аристократизмом. Цей розкішний меблевий комплект привабить найвибагливішого покупця і не залишить байдужими шанувальників меблів з ексклюзивними деталями. Всі вироби виконані з високоякісних матеріалів: ламінованого ДСП з накладками МДФ, оснащені зручними телескопічними напрямними повного висування та фірмовими петлями. Завдяки білому відтінку "Білий альпійський" наповнить кімнату легкістю, світлом і чарівністю.
Меблі Кентукі - приклад ідеального поєднання чудової якості, витонченого дизайну та високої функціональності.
Габаритні розміри:
Матеріал:
Колір:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Настінна |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий альпійський |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 144 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП, МДФ |
| Гачки | метал |
| Фасади | МДФ, ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Комплектація | |
| Підставка для стікаючої води | Ні |