



7 120 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТІ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМІ КЕНТУКІ GERBOR
Тумба для взуття SFK1B Кентукі - елемент модульної системи Кентукі від фабрики Gerbor-холдинг. Має три три секціі з відкидними дверцятами.
Меблі Кентукі – це сучасне втілення класики. Витончені ручки на тлі білих фасадів з патиною, різьблені карнизи та ніжки створюють чудовий образ із вишуканим аристократизмом. Цей розкішний меблевий комплект привабить найвибагливішого покупця і не залишить байдужими шанувальників меблів з ексклюзивними деталями. Всі вироби виконані з високоякісних матеріалів: ламінованого ДСП з накладками МДФ, оснащені зручними телескопічними напрямними повного висування та фірмовими петлями. Завдяки білому відтінку "Білий альпійський" наповнить кімнату легкістю, світлом і чарівністю.
Меблі Кентукі - приклад ідеального поєднання чудової якості, витонченого дизайну та високої функціональності.
Габаритні розміри:
Матеріал:
Колір:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма тумби | пряма |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий альпійський |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1230 мм |
| Глибина | 195 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Комплектація | |
| Дверка | 3 шт. |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, МДФ |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |