


14 080 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТІ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМІ КЕНТУКІ GERBOR
Передпокій PPK110Р Кентукі Gerbor має шафу з перекладиною для плічок та полицею за дзеркальною дверкою, вішак з металевими гачками та тумбу для взуття з полицею та відкидними дверцятами.
Меблі Кентукі – це сучасне втілення класики. Витончені ручки на тлі білих фасадів з патиною, різьблені карнизи та ніжки створюють чудовий образ із вишуканим аристократизмом. Цей розкішний меблевий комплект привабить найвибагливішого покупця і не залишить байдужими шанувальників меблів з ексклюзивними деталями. Всі вироби виконані з високоякісних матеріалів: ламінованого ДСП з накладками МДФ, оснащені зручними телескопічними напрямними повного висування та фірмовими петлями. Завдяки білому відтінку "Білий альпійський" наповнить кімнату легкістю, світлом і чарівністю.
Меблі Кентукі - приклад ідеального поєднання чудової якості, витонченого дизайну та високої функціональності.
Габаритні розміри:
Матеріал:
Колір:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість предметів | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип передпокою | стандартна |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий альпійський |
| Склад комплекту | |
| Вішалка для одягу | Так |
| Відділення для головних уборів | Ні |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Висота | 2100 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Довжина | 1155 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, МДФ |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |