




5 489 ₴
Стіл L-11 Loft design - незважаючи на невеликі розміри, дуже практичний. Його можна поставити і удома, і в офісі. У шухлядах, розташованих під стільницею, можна скласти велику кількість офісного приладдя. Міцність та надійність моделі забезпечують масивні металеві ніжки. Під стільницею знаходяться місткі ящики для офісних документів та канцелярського приладдя. Основні елементи моделі – ламінований ДСП для стільниці та металевий каркас для ніжок.
Каркас столу виконаний із металевих труб з профілем 40*20 мм. Колір каркасу можна вибрати за бажанням: чорний матовий або сріблястий. Стіл L-11 комплектується регульованими ніжками, щоб можна було виставити його на нерівній підлозі.
Розміри столу L-11 Loft design:
- ширина 1100 мм;
- глибина 550мм.;
- висота 750мм.
Дизайнерський стіл L-11 стане прикрасою вашої кімнати , зробить інтер'єр більш сучасним і стильним.
Стіл зроблений з високоякісного ЛДСП (ламінована деревинно-стружкова плита) і міцьного металевого каркаса.
Ми комплектуємо столи тільки з кращої і перевіреної фурнітурою від провідних європейських та азіатських виробників. це дозволяє нашим столам радувати Вас довше.

Підставу столу вироблено з міцьного металу холодної прокатки( товщиною профілю 1,4 мм.).

Переваги столу:
- Сучасний стильний дизайн. Можна вибрати стільницю у темних або світлих тонах;
- Дві місткі шухляди;
- Красиві кольори ЛДСП під дерево;
- Міцний металевий каркас з товщиною профілю 1,4 мм. Використаний метал холодної прокатки – надійний, легкий матеріал, що не гнеться;
- ЛДСП з текстурою BS, спеціально розробленою для офісних меблів, гладкою та стійкою до стирання;
- Регульовані ніжки, допоможуть виставити стіл на нерівній підлозі;
- Використовується фурнітура високої якості. Встановлено телескопічні напрямні.
Розміри: Ширина — 1100 мм, глибина – 550 мм, висота – 750 мм.
Матеріал каркасу: виготовлений з металевого профілю товщиною 1,4 мм;
Матеріал стільниці : верхні елементи виготовляються з преміального ЛДСП серії One World Collection.
Кольорова гама:
- Венге Луізіана;

- Горіх Модена;

- Дуб Палена;

- Дуб борас.

- Німфея альба.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Стан | Новий |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір (відтінок) меблів | Венге Луїзіана, Дуб Палена, Дуб борас, Німфея Альба, Горіх Модена |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Глибина стільниці | 550 мм |
| Довжина стільниці | 1100 мм |
| Комплектація | |
| Навісна шафа | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | метал |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
| Основні атрибути | |
| Колір | Горіх мода |