



4 609 ₴
Стелаж офісний низький L-125 New Loft design - чудово доповнює колекцію офісних меблів від компанії Loft design. Стильна та функціональна модель стелажу дозволить йому прикрасити будь-який інтер'єр та поєднувати його з письмовими столами та тумбами від Лофт дизайн. Стелаж не завантажує простір та залишає маневри для світла. Виглядає сучасно і стильно. При цьому надійний та функціональний.
Металеві частини можуть бути пофарбовані в чорний матовий колір або сріблястий колір під хром. Полиці кріпляться до металу за допомогою гвинтів. Для більшої стійкості стелажу із задньої частини конструкції є дві перемички.
Каркас стелажу виконаний із міцного металевого профілю 25*25 мм (виробленого методом холодного прокату). Товщина металу 1,4 мм.
Матеріал полиць – ламіноване ДСП серії Вуд. Для поличок використовується ЛДСП завтовшки 16 мм із кромкою 2 мм.
Розміри офісного стелажу:
Відстань між полицями: 324 мм
Стелаж офісний низький L-125 New Loft виконаний в чотирьох кольорних варіаціях:
-Венге Корсика;

- Дуб Палена;

-Горіх Модена;

- Рустер.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість внутрішніх полиць | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Колір | Венге Луїзіана |
| Додаткові характеристики | |
| Антресоль | Ні |
| Вага | 22 кг |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Висота стелажа | 1250 мм |
| Глибина стелажу | 350 мм |
| Ширина стелажа | 800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Полиці | ламінована ДСП |