




5 578 ₴
Стелаж високий офісний L-190 new Loft design виглядає дуже сучасно і стильно. Він буде родзинкою Вашого інтер'єру: Вашого кабінету, будинку або офісу. Відмінно підійде для дитячої кімнити. Вибираючи високий стелаж L-190 new, Ви вибираєте сучасний стиль і надійність.
Виконаний стелаж на металевому каркасі з виконанням полиць ЛДСП. Ширина профілю металу 25*25 мм. товщино профілю 1,4 мм. Метал дуже міцний. Металеві частини за бажанням клієнта можуть бути пофарбовані в чорний матовий колір або в сріблястий під хром.На задній поверхні є дві планки жорсткості. Таким чином офісний стелаж буде надійним і стійким.Внизу метал закінчується пластиковими ніжками. Так що Ви можете не хвилюватися за збереження підлоги.

Полички зроблені з преміального ЛДСП серії Вуд в тих же кольорах що і наша колекція. Так що стелаж стане відмінним доповненям до мобільної тумби L, письмовим і журнальним столів колекції Loft. Товщина ЛДСП —16 мм.крайка - 2 мм. Спосіб кріплення до металу гвинти.


Стелаж збирається дуже легко і Вам не важко буде зібрати його самим.
Розміри офісного стелажа L-190:
Зтелаж виконаний в чотирьох колірних забарвленях:
- Дуб Палена;

- Горіх Модена;

- Рустер.

- Німфея альба.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість внутрішніх полиць | 6 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Колір | Венге Луїзіана |
| Додаткові характеристики | |
| Антресоль | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Висота стелажа | 1950 мм |
| Глибина стелажу | 350 мм |
| Ширина стелажа | 800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Полиці | ламінована ДСП |