




4 577 ₴
Стелаж приставний L-160 Loft design – універсальний та практичний стелаж. Це багатозадачна модель, яка дозволить організувати легку обстановку та забезпечити простий доступ до потрібних речей будь-де. З однаковим успіхом вона може використовуватися як:
Виробник використав матеріали та фурнітуру високої якості. Тому модель надійна, довговічна і залишатиметься привабливою багато років.
Завдяки своїй оригінальній формі стелаж сподобається любителям нестандартних рішень. Його можна з однаковим успіхом використати в офісі чи квартирі.
Стелаж приставний L-160 містка, але не громіздка, проста у збиранні модель. Нижні полиці – найширші, там краще розміщувати важкі предмети. Верхні – тонші, їх можна використовувати для невеликих книг, фоторамок. Матеріали – ламінована ДСП із металевими рамками-вставками. Ніжки регулюються, тому стелаж легко встановити на нерівній підлозі. Товщина ЛДСП – 16 мм, профіль металевих рамок – 40*20 мм, торці проклеєні двоміліметровою кромкою із ПВХ.
Розміри офісного стелажу:
Відстань між полицями: 350 мм
Стелаж офісний низький L-160 New Loft виконаний в чотирьох кольорних варіаціях:
-Венге Луізіана;

- Дуб Палена;

-Горіх Модена;

- Рустер.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість внутрішніх полиць | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Колір | Венге Луїзіана |
| Додаткові характеристики | |
| Антресоль | Ні |
| Вага | 25 кг |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Висота стелажа | 1605 мм |
| Глибина стелажу | 300 мм |
| Ширина стелажа | 1020 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Полиці | ламінована ДСП |