



4 434 ₴
Стелаж Скіф 3-920 Loft design - гарний і практичний елемент інтер'єру, він простий і водночас вишуканий. Відкрита конструкція підкреслить привабливість елементів декору – фотографій, кольорів, сувенірів. Родзинкою моделі є хрестоподібні вставки. Вони виконують не лише декоративну функцію. На них зручно спирати книги та папки. Надійна та міцна опора поличок – металевий каркас, зроблений із квадратної труби. Він надає стелажу оригінальності, в той же час, не додаючи конструкції складності.
Несучі деталі каркасу стелажу виготовлені із квадратної труби 25*25 мм, товщина металу 1,4 мм. Декоративні хрести виготовлені із труби 15*15 мм. Діагональні перемички ззаду надають міцності конструкції та вирівнюють конструкцію. Стелаж стоїть абсолютно не хитаючись. Регульовані ніжки дозволяють виставити підлогу на нерівній підлозі.
Полиці для стелажу Скіф виготовлені з ламінованого ДСП завтовшки 16 мм. Ви можете вибрати забарвлення ДСП з чотирьох варіантів: Венге Луїзіана, Горіх Модена, Дуб Палена та Дуб Борас світлий. Полиці мають кромку 2 мм із закругленими кутами.
Стелаж збирається за допомогою гвинтів та шестигранника, які йдуть у комплекті. Сама збірка займе у вас трохи більше 15 хвилин.
Розміри стелажу:
Відстань між полицями: 382 мм
Стелаж виконаний в чотирьох кольорних варіаціях:
-Венге Луізіана;

- Дуб Палена;

-Горіх Модена;

- Рустер.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість внутрішніх полиць | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Колір | Венге Луїзіана |
| Додаткові характеристики | |
| Антресоль | Ні |
| Вага | 26 кг |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Висота стелажа | 1000 мм |
| Глибина стелажу | 400 мм |
| Ширина стелажа | 920 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Полиці | ламінована ДСП |