



6 327 ₴
Витончений та стильний обідній стіл Ішла від компанії Loft Design. Родзинкою столу є його металеві ніжки, які виготовлені з вузької труби з профілем 60*10 мм. Їхня витончена форма підкреслює граціозність столу. Цей стіл підійде для будь-якої сучасної кухні.
Металеві ніжки мають широку пластину зверху товщиною 3 мм задля забезпечення стійкості конструкції. Ніжки пофарбовані за допомогою порошкового фарбування, яке стійке до зовнішніх впливів. Стіл комплектується накладками для запобігання пошкодженню поверхні підлоги.
Стільниця виготовлена із здвоєного ламінованого ДСП. Товщина стільниці – 32 мм. По периметру наклеєна кромка з ПВХ товщиною 2 мм із закругленими краями.
Увага: Стільці не входять у комплект зі столом!
Зверніть увагу, що стільниця не є термостійкою і цей стіл треба захищати від тривалої дії рідини або високих температур.
Розміри :
Кольори ДСП: Венге Луізіана, Горіх Модена, Дуб Борас та Дуб Палена.
Варіанти кольору каркасу – Чорний матовий.
Доступні кольори:
Дуб Палена

Горіх Модена

Дуб Борас

Венге луізіана

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Стан | Новий |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Венге Луїзіана |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 762 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Товщина ДСП | 32 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина столу | 1380 |