



4 836 ₴
Барний стіл BS-125 від виробника Loft Design - чудове рішення для організації обідньої зони в офісі або стильній сучасній кухні. Завдяки вищій конструкції зонує простір і швидше асоціюється не з кухнею, а столиком кафе. Він створює затишок та не заважає робочій атмосфері. Розмір барного столу BS-125 дозволяє розмістити до 5 людей одночасно.
Стіл складається з розбірного металевого каркасу та товстої солідної стільниці з ламінованої ДСП. Внизу є поперечина для упору ніг, а під стільницею є поздовжня балка для підтримки стільниці. Стіл тримається дуже міцно і не хитається в жодному напрямку завдяки своїй продуманій конструкції. Регульовані ніжки дозволяють виставити його нерівній підлозі.
Металевий каркас виготовлений із квадратної металевої труби 25*25 мм. Товщина стінок труб – 1.2 мм. Складання каркаса здійснюється за допомогою гвинтів з головкою під шестигранник, які йдуть у комплекті.
Стільниця виготовляється із здвоєного ДСП завтовшки 22 мм.
Увага: Стільці не входять у комплект зі столом!
Розміри :
Кольори ДСП: Венге Луізіана, Горіх Модена, Дуб Борас та Дуб Палена.
Варіанти кольору каркасу – Чорний матовий.
Доступні кольори:
Дуб Палена

Горіх Модена

Дуб Борас

Венге луізіана

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота столу | 1100 мм |
| Ширина столу | 570 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Немає |
| Довжина столу | 1250 |
| Основа (каркас) столу | метал |
| Стан | Нове |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Товщина ДСП | 22 мм |