
7 109 ₴
Комод у передпокій із ДСП+МДФ Візит Modern
Комод Візит - один з елементів модульної передпокою Візит. Зручний та місткий комод із висувними ящиками, популярна модель для сучасних апартаментів. Корпус та фасад даної моделі виготовлені з високоякісних матеріалів.
Набір меблів Візит чудово облаштує ваш передпокій. Великий вибір елементів дозволить вам легко підібрати ідеальний гарнітур. Всі елементи неймовірно місткі та функціональні.
Меблі Модерн пропонує покупцям свою продукцію у великому асортименті на будь-який смак. Всі меблі від цього виробника поєднують у собі 3 головні складові: комфорт, практичність у використанні та оригінальність. І все це за доступними цінами. Якість виготовлення меблів при цьому зовсім не поступається своїм дорогим закордонним аналогам. Меблі виготовляються із сучасних якісних матеріалів на сучасному обладнанні та з дотриманням усіх стандартів виробництва в Україні.
Характеристики:
Виробник: Modern
Країна виробник: Україна
Тип: Комод
Наявність висувних скриньок: Є
Кількість висувних ящиків: 8 шт
Кількість відкритих полиць: 0 (шт.)
Кількість дверей: 0 (шт.)
Гарантійний термін: 12 (міс)
Форма: Прямокутна
Колір каркасу: Дуб сонома
Колір фасаду: Макасар
Матеріал виготовлення:
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП + МДФ
Габаритні розміри:
Ширина комода: 1200 мм.
Глибина комода: 400 мм
Висота комода: 970 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 8 шт. |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 97 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Ширина комода | 120 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ, ламінована ДСП |