



Ціну уточнюйте
Приліжкова тумбочка Техас Мікс Меблі з колекції Кантрі з двома висувними шухлядами відрізняється простим і лаконічним дизайном, який підкреслить акценти в будь-якому інтер'єрі. Роль ручок виконують скошені торці фасадів. Ця модель виконана із щита натурального бука. Невелика практична приліжкова тумбочка Техас ідеально підійде для облаштування сучасної спальні. На тумбі можна розташувати лампу, вазу з квітами, рамку для фотографій та інші предмети декору.
Габаритні розміри:
Корпус: дерево (буковий щит)
Фасади: дерево (буковий щит)
Доступні кольори виконання: горіх, темний горіх, білий.
.
. 
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Цоколь |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 36 см |
| Глибина тумби | 39 см |
| Ширина тумби | 48 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | меблевий щит |
| Фасади тумби | меблевий щит |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Ні |
| Повне висування скриньки | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |