

2 934 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ЛІЛЕЯ НОВА АЛЯСКА/АНТРАЦИТ СВІТ МЕБЛІВ
Тумба Лілея Нова Світ Меблів - елемент модульної спальні Лелея Нова. Її фасад вдало поєднав два відтінки. Завдяки цьому тумба виглядає дуже гармонійною. Має два висувні шухляди.
Спальня Лілія Нова - комплект меблів у спальню модульної системи Лілія Нова від українського виробника Світ Меблів. Колекція створена для поціновувачів простоти та лаконічності в дизайні. Характеризується строгими геометричними формами та зручними подовженими ручками, що підкреслюють мінімалістичний стиль колекції. Виготовляється у приємній колірній комбінації: корпус – Аляска, фасад – Аляска та Антрацит.
Стримані та розкішні меблі Лілея Нова Світ меблів створять приголомшливий образ і зроблять спальню ідеально комфортною.
Корпус: аляска (ДСП).
Фасади: аляска/антрацит (ДСП)
Модель оснащена висувними шухлядами на роликових напрямках.
Розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Аляска |
| Стан | Новий |
| Виробник | Світ Меблів |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ДСП |
| Фасади тумби | ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 45.4 см |
| Глибина тумби | 40.4 см |
| Висота тумби | 42.7 см |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |