









від 13 792 ₴
Диван Едвін, завдяки своїй яскравій оббивці, зможе чудово освіжити будь-яке приміщення, зробить його радісним, приємним і сучасним.
Відпочинок на цьому дивані створить для Вас приємний настрій і додасть Вам бадьорості та енергії на весь день. Комфортабельний і лаконічний диван Едвін створений з екологічно чистих і міцних матеріалів, оснащений потужним пружинним блоком, системою трансформації «акордеон» і місткою нішею для постільної білизни.
Додайте нотку яскравості в Ваш інтер'єр разом з приголомшливим диваном Едвін
Габаритні розміри:
Ширина дивану (см): 60,100,120,140
Глібіна (см): 107
Висота (см): 95
Висота сидіння (см): 42
Характеристики дивана:
Ширина дивану (см): від 85 до 165
Спальне місце (см): 60 х 195, 100 х 195, 120 х 195, 140 х 195
Механізм трансформації: Акордеон
Наповнення дивана: Пружина Бонель + Змійка
Ніша для білизни: Присутня
Каркас дивану: Сосновий брус 4,5 х 4,5 см
Комплект постаки: Зібраний диван
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Віка |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Механізм трансформації спального місця | Акордеон |
| Наявність спального місця | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Тип дивана | прямий |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 95 см |
| Висота посадкової частини дивана | 42 см |
| Розміри спального місця | |
| Висота від підлоги | 95 см |
| Висота спального місця | 42 см |
| Довжина спального місця | 195 см |
| Ширина спального місця | 60 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | натуральне дерево |
| Підстава спального місця | пружинна змійка |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальне місце | пружинна змійка, пружинний блок, пінополіуретан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина дивану | 107 |
| Довжина дивану | 85 м |
| Підлокітник | 2 (шт), тканина |
| Розмір спального місця | Едвін 120 |
| ціна залежить від категорії тканини | 1 категорія |