


1 184 ₴
Вішак настінний з дзеркалом у передпокій з ЛДСП+МДФ Візит Модерн Дуб сонома
Зручний вішак Візит для верхнього одягу, дзеркалом та полицею для головних уборів. Виготовлено вішак з високоякісних матеріалів. Для одягу є шість зручних гачків.
Комплект меблів Візит чудово облаштує ваш передпокій. Великий вибір елементів дозволить вам легко підібрати ідеальний гарнітур. Всі елементи неймовірно місткі та функціональні.
Характеристики:
Габаритні розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Країна виробник | Україна |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Настінна |
| Колір | Дуб сонома |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Ширина | 930 мм |
| Комплектація | |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Ключниця | Ні |
| Підставка для стікаючої води | Ні |
| Полиця для головних уборів | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | МДФ, ламінована ДСП |
| Гачки | метал |
| Фасади | ламінована ДСП, МДФ |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |