

5 605 ₴
Шафа дводверна в передпокій/вітальню з ЛДСП+ МДФ Візит Modern Дуб сонома
Шафа Візит – один з елементів модульної системи Візит. Місткий та зручний шафа-гардероб для передпокою або вітальні, з полицями та штангою для одягу. Така шафа незамінна в будь-якій кімнаті.
Комплект меблів Візит чудово облаштує Ваш передпокій. Великий вибір елементів дозволить вам легко підібрати ідеальний гарнітур. Всі елементи неймовірно місткі та функціональні.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2000 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Ширина | 900 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, МДФ |