


2 181 ₴
Тумба антресоль навісна з ДСП+МДФ Візит Mодерн Дуб сонома
Антресоль Візит – практичний та привабливий предмет меблів для передпокою, що розміщується над вішалкою чи шафою. Навісна антресоль входить до складу модульної системи Візит від Модерн, виконаної в класичному стилі.
За допомогою модульної системи можна облаштувати зручний та комфортний передпокій.
Великий вибір елементів дозволить вам легко підібрати ідеальний гарнітур. Всі елементи неймовірно місткі та функціональні.
Характеристики:
Габаритні розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 550 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Кількість ярусів (полиць) | 2 |
| Матеріал | ДСП |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Ширина | 450 мм |
| Колір | Дуб сонома |