






11 664 ₴
Диван Малютка 105 см – комфортна, компактна модель дивана для невеликої кімнати. А також, чудово підійде для дитячої, так як має зручне спальне місце та короб для речей під сидінням.
Механізм розкладки дивана Акордеон – найнадійніший, міцний, дуже зручний, практичний та легко перетворює диван на комфортне ліжко для щоденного сну.
Переваги моделі:
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Розміри:
Доступні кольри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Механізм трансформації спального місця | Акордеон |
| Наявність спального місця | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Тип дивана | прямий |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Різні кольори |
| Комплектація | |
| Вбудований бар | Ні |
| Вбудований столик | Ні |
| Декоративна полка | не передбачена |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Функція релакс | Немає |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 90 см |
| Висота посадкової частини дивана | 41 см |
| Розміри спального місця | |
| Висота від підлоги | 90 см |
| Висота спального місця | 41 см |
| Довжина спального місця | 187 см |
| Ширина спального місця | 105 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | дерев'яний брус |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Подушка спинки | пінополіуретан |
| Спальне місце | дерев'яні ламелі, пінополіуретан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина дивану | 100 |
| Довжина дивану | 126 м |
| Обивний матеріал | Текстиль |
| Тканина | Епіка (сірий) |