
від 11 691 ₴
Крісло "Барселона" ― це втілення ніжності, граціозності, світла в зручному, стильному предметі домашнього вжитку. Це крісло, подібно променю сонця, зробить світлим і затишне будь-який інтер'єр. Завдяки чистимо відтінкам його тонів кімната набуває дуже інтелігентний, доглянутий вигляд. З появою всередині приміщення крісла "Барселона" воно буде здаватися ширше і просторіше, причиною чого служити світлий колір оббивки. Крісло "Барселона" обов'язково привнесе своєю появою нотку дивовижної свіжості в інтер'єр.
Габаритні розміри: 600x850x730 мм
Висота посадкового місця: 450 мм
Механізм розкладання - без механізму
Наповнення спинки, сидіння: ППУ

Каркас: натуральне дерево, фанера, ДСП.
Короб для зберігання промов: немає
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стан | Новий |
| Наявність спального місця | Немає |
| Габаритні розміри | |
| Висота з урахуванням спинки | 73 см |
| Висота сидіння | 45 см |
| Глибина | 85 см |
| Ширина | 60 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | ДСП, фанера, натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Ні |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Подушка спинки | пінополіуретан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Механізм трансформації спального місця | нерозкладне |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Основа сидіння | пінополіуретан |
| група тканин подушки\підлокотніка | 1 категорія |
| категорія тканин | 1 Категорія |