
5 496 ₴
Опис товару
Модне крісло для залу очікування, кабінету, вітальні ТМ-1
Крісло TM-1 - це сучасне крісло з оббивкою з оксамиту для вітальні, офісу, офісу. Крісло має зручну м'яку спинку і сидіння з наповнювачем з губки, оббите якісним оксамитом. Крісло надзвичайно зручне і універсальне, профільоване крісло і підлокітники забезпечують винятковий комфорт сидіння. Крісло є в багатьох колірних варіантах, що дозволяє йому ідеально гармоніювати з інтер'єром.
Для створення унікального гарнітура рекомендуємо спеціальний диван ТМ-2, ТМ-3.
Матеріал: оксамитова тканина Bluvel 28
Бежевий колір
Габаритні розміри:
висота: 76 см.
висота сидіння: 46 см.
ширина: 67 см.
глібіна: 47 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спинки | Так |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота крісла з урахуванням спинки | 76 см |
| Висота посадкової частини крісла | 46 см |
| Глибина крісла | 47 см |
| Ширина крісла | 67 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Тканина |