








6 770 ₴
Розміри: діаметр 90/72 см, матеріал: скло/сталь із порошковим покриттям, колір: стільниця — білий мармур, ніжки — чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір | Чорний |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Чорний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 720 мм |
| Довжина столу | 900 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Стільниця | скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота кухонного столу | Немає |
| Діаметр стільниці | 90 |
| Розмір стільниці кухонного столу | Немає |
| Трансформація кухонного столу в журнальний столик | Немає |
| Форма стільниці столу | кругла |
| Колір стільниці | Прозорий |