







278 ₴
Підставка для книг та журналів ідеально підійде для тих, хто має багато журналів, книг, документів або іншої літератури. Допоможе красиво та стильно скласти книги і вони завжди будуть у вас під рукою. Підставка виготовлена з металевого дроту діаметром 4 мм, покрита порошковою фарбою. Вміщує 8 книг, завтовшки до 4 см.
Підставка для книг, журналів металева Woody - це ідеальне рішення для зберігання підручників вашої дитини.
Характеристики:
Доступні кольори: білий, чорний, золотистий, червоний
Габаритні розміри:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Woody |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 26 см |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Регулювання кута нахилу | Ні |
| Тип | Підставка для книг |
| Колір | Білий |
| Ширина | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Металевий дріт |