









15 193 ₴
Стіл TM-85 це обідній стіл на чотирьох ніжках в лаконічному сучасному стилі. Головна особливість столу - розсувний механізм, який дозволяє при необхідності збільшити площу стільниці на 30 см. У складеному вигляді стіл розрахований на 4 людини, зі вставкою - на 6 осіб (овальна форма).Стіл призначений для використання в якості обіднього на кухні, у вітальні, на критій веранді або терасі. Також йому знайдеться застосування в кафе, ресторані, мітинг-румі офісу.
Стільниця:
Колір:
Вид:
Механізм:
Розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Овальний |
| Колір | Чорний |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу | 1100 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1400 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1200 мм |
| Ширина столу | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Стільниця | Кераміка |
| Фасади | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці столу | овальна |