









22 088 ₴
Стіл TM-86 - це обідній прямокутний стіл на чотирьох ніжках в лаконічному сучасному стилі. Головна особливість столу - розсувний механізм, який дозволяє при необхідності збільшити площу стільниці на 60 см. У складеному вигляді стіл розрахований на 6 осіб, з додатковими панелями - на 8 осіб. Кути столу закруглені.
Стіл призначений для використання в якості обіднього на кухні, у вітальні, на критій веранді або терасі. Також йому знайдеться застосування в кафе, ресторані, мітинг-румі офісу.
Стільниця:
Колір:
Вид:
Механізм:
Розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Кава з молоком |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий, Капучіно |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1800 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1200 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Стільниця | Кераміка |
| Фасади | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці столу | прямокутна |