









14 817 ₴
Стіл TM-87-1 - компактний обідній стіл прямокутної форми. Завдяки розсувному механізму, стільниця може збільшуватися на 20 см, надаючи два додаткових посадочних місця. Стіл можна поставити на кухні, у вітальні, на критій терасі, веранді, балконі, а також в ресторані, мітинг-румі офісу та інших громадських просторах.
Стільниця:
Колір:
Вид:
Механізм:
Розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу | 900 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1200 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 900 мм |
| Ширина столу | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Стільниця | Кераміка |
| Фасади | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці столу | прямокутна |