


2 182,95 ₴
Дзеркало LUS70 АГАТА Гербор настінне – елемент модульної системи Agata від фабрики Gerbor-холдiнг для передпокою. Виготовляється із ламінованої ДСП.
Розміри: шир./вис./гл. – 70/120/1,9 см.
Меблі Агата представлені у двох колірних рішеннях: ясен сніжний та горіх верона. Характеризуються прямими та чіткими лініями, правильними геометричними формами, які підкреслені подовженими плоскими пластиковими ручками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Для дому |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1200 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Ширина | 700 мм |