

1 639 ₴
Вішак WIE70 АГАТА Гербор настінний – елемент модульної системи Agata від фабрики Gerbor-холдiнг для передпокою. Виготовляється із ламінованої ДСП. Обладнаний полицею для головних уборів та п'ятьма гачками.
Розміри: шир./вис./гл. – 70/159/26,6 см.
Меблі Агата представлені у двох колірних рішеннях: ясен сніжний та горіх верона. Характеризуються прямими та чіткими лініями, правильними геометричними формами, які підкреслені подовженими плоскими пластиковими ручками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Так |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Настінна |
| Колір | Горіх |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1590 мм |
| Глибина | 266 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Комплектація | |
| Ключниця | Ні |
| Підставка для стікаючої води | Ні |
| Полиця для головних уборів | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Гачки | метал |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |