



8 371 ₴
Шафа-купе SZF130 АГАТА Гербор однодверна з тумбочкою для взуття та вішаком – елемент модульної системи Agata від фабрики Gerbor-холдiнг для передпокою. Виготовляється із ламінованої ДСП. Складається з шафи з двома полицями і штангою для вішалок всередині, взуттєвої тумбочки з відкидними дверима і вішаком з полицею та п'ятьма гачками. Використовуються алюмінієва напрямна Start L та петлі SLIDE-ON HETTICH.
Розміри: шир./вис./гл. – 130,1/207,4/41,5 см.
Меблі Агата представлені в двох кольорових рішеннях: ясен сніжний та горіх верона. Характеризуються прямими та чіткими лініями, правильними геометричними формами, які підкреслені подовженими плоскими пластиковими ручками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Ясен білий |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Антресоль | Ні |
| Полиця для взуття | 1 шт. |
| Полиця для білизни | 1 |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Повне висування скриньки | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2074 мм |
| Глибина шафи | 415 мм |
| Ширина шафи | 1300 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Фасади | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Полиці | ДСП |