


1 827,21 ₴
Вішак WIE74 ТОКАЙ Гербор настінний – елемент модульної системи Tokay від фабрики Gerbor-холдiнг до передпокою. Виготовляється із ламінованої ДСП. Обладнаний полицею для головних уборів та п'ятьма гачками AKCES-PLAST.
Розміри: шир./вис./гл. – 74/170/27 см.
Меблі Токай представлені в ефектній колірній комбінації сосна каньйон / дуб сонома трюфель. Характеризуються стильним дизайном, масивними боковинами, що підкреслюють строгу геометрію форм, невеликими пластиковими ручками та ніжками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Настінна |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1700 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Гачки | метал |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Розбірна конструкція | Так |
| Комплектація | |
| Підставка для стікаючої води | Ні |