


2 247,63 ₴
Дзеркало LUS74 ТОКАВ Гербор настінне – елемент модульної системи Tokay від фабрики Gerbor-холдiнг до передпокою. Виготовляється із ламінованої ДСП.
Розміри: шир./вис./гл. – 74/110/2 см.
Меблі Токай представлені в ефектній комбінації кольорів сосна каньйон / дуб сонома трюфель. Характеризуються стильним дизайном, масивними боковинами, що підкреслюють строгу геометрію форм, невеликими пластиковими ручками та ніжками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Для дому |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1100 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 740 мм |