


870 ₴
Табурет кухонний Міраж Мікс Меблі із колекції Лофт виконаний з масива вільхи, сидіння з фарбованого МДФ. Дана модель має прямі ніжки та сидіння квадратної форми. Прибравши табурети під стіл, коли в них немає потреби, ви можете вигідно заощадити простір.
Табурет Міраж стане окрасою вашої кухні або вітальні, з легкістю впишеться в інтер'єрні рішення.
Габаритні розміри:
Матеріал виготовлення:
Колір:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип опор | Ніжки, 4 ніжки |
| Тип підстави | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір оббивки | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота табуретки | 450 мм |
| Глибина табуретки | 330 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Основний оббивний матеріал | без оббивки |
| Сидіння | МДФ фарбований |