


9 548 ₴
Комод 2D4S АНТВЕРПЕН 2 БРВ (ВМК) дводверний з чотирма шухлядами – елемент модульної системи Antverpen 2 від фабрики ВМК-Україна. У кожному відділенні встановлено по одній полиці.
Розміри: шир./вис./гл. – 178/75/40,5 см.
Меблі Антверпен представлені у світлому, майже білому відтінку ясен сніжний з контрастними стільницями в кольорі дуб морений. Характеризуються потужним корпусом та мініатюрними темними ручками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 75 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Ширина комода | 178 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Декоративні елементи | МДФ |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | МДФ, ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Повне висування скриньки | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |