

5 340 ₴
Ліжко 160 (каркас) АНТВЕРПЕН 2 БРВ (ВМК) – зручне двоспальне ліжко модульної системи Antverpen 2 від фабрики ВМК-Україна до спальні. Додатково комплектується основою (160x200x28 см). Матрац купується окремо.
Розміри: дов./вис./шир. – 210/60,5-102/170,5 см. Спальне місце: 160х200 см.
Меблі Антверпен представлені у світлому, майже білому відтінку ясен сніжний з контрастними стільницями в кольорі дуб морений. Характеризуються потужним корпусом та мініатюрними темними ручками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRW |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 102 см |
| Довжина ліжка | 210 см |
| Ширина ліжка | 170 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Ні |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Узголів'я ліжка | ДСП шпонована |
| Каркас ліжка | шпонована ДСП |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |