


2 288 ₴
Полиця SFW/140 КРІСТІНА БРВ (ВМК) настінна – елемент модульної системи Kristina BRW від фабрики ВМК-Україна. Виготовляється із ДСП у білому кольорі. Розділена двома вертикальними перегородками на три рівні частини.
Розміри: шир./вис./гл. – 143,5/40/30,5 см.
Меблі Крiстiна характеризуються геометрично правильними формами з оригінальним фрезеруванням на фасадах та мініатюрними ручками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 150 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 1500 мм |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Ширина | 230 мм |